Regulamin

Kategoria: Fotografia Sławek

Regulamin

 

REGULAMIN

Wszystkie materiały fotograficzne prezentowane w tym serwisie, chronione są prawem autorskim.

Wykorzystywanie zdjęć lub ich przetwarzanie bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich.

Jeżeli spodoba Ci się jakiekolwiek zamieszczone w tym serwisie zdjęcie i chcesz je wykorzystać w celach komercyjnych proszę o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub pod numerem telefonu +48 502 751 621 w celu uzgodnienia warunków zakupu zdjęcia (numer znajduje się pod każdym zdjęciem).

Kupując zdjęcie nabywa się prawo do dowolnego wielokrotnego wykorzystywania zdjęć.

Nabywca nie ma żadnej gwarancji wyłączności, to samo zdjęcie może być wykorzystane także przez innego nabywcę.

Kupujący ma możliwość wykupić zdjęcia na wyłączność.

Nabywca nie może odsprzedawać praw do zdjęć osobom trzecim.

Zdjęcia wysyłane są poprzez pocztę elektroniczną, jak również za pośrednictwem Poczty Polskiej.

O mnie

Kategoria: Fotografia Sławek

   Witaj na mojej stronie! Jeżeli się tutaj znalazłeś, to pewnie mnie znasz, albo  trafiłeś tu przez przypadek. Od kilku lat, w wolnych chwilach z rodziną lub znajomymi, robimy małe spontaniczne wyjazdy w ciekawe miejsca. Zawsze wybierając się na taki wyjazd zabieram ze sobą aparat. Jestem fotoamatorem, a bloga założyłem za namową znajomego. Stronę stworzyłem w 2018 roku i wrzucam tutaj zdjęcia z moich przygód, które możesz zobaczyć.

O CZYM JEST TEN BLOG?

Po kupieniu mojej pierwszej lustrzanki szybko zorientowałem się, że samo posiadanie troszeczkę lepszego sprzętu nie gwarantuje dobrych zdjęć. Zacząłem więc czytać na różnych stronach internetowych podpowiedzi fotografów zajmujących się mniej lub więcej profesjonalnie fotografią. Na blogu znajdują się moje zdjęcia z prób i eksperymentów związanych z nauką robienia zdjęć lustrzanką. Ciągle odkrywam coś nowego.

DLA KOGO JEST TEN BLOG?

http://www.foto-slawek.pl  jest dla wszystkich osób, które interesują się fotografią lub chcą dowiedzieć się czegoś więcej o różnych miejscach.

Znajomych www

Kategoria: Fotografia Sławek

Znajomych www

 

Artur Ciechiewicz - fotografia

www.wiesiek.eu - FOTOBLOG Wieśka P.